Prázdný

Filtrovat rám

Pokročilé filtrování

Šířka profilu

Výška profilu

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Barbora FLEISIGOVÁ

Barbora Fleisigová
Narozena v Plzni v roce 1994 Studia: Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu v Plzni Obor: Grafický design.
Od malička se věnovala výtvarné tvorbě, začínala už ve školce výzdobou ve třídě. Na základní škole se vyjímala svojí tvorbou a tím došla k myšlence svůj rozvoj podpořit a přihlásit se na uměleckou školu.
V talentových zkouškách byla velmi úspěšná a v první desítce byla přijata na studia. Zde se seznámila se základy různých výtvarných technik, kresby, malby, grafického designu a umělecké tvorbě celkově.
Osvojila si autentický rukopis, který léta rozvíjela a jeho výsledek můžete vidět právě zde. Nejoblíbenější technika je kresba, nakombinovaná s malbou vodovými barvami a doplněná o kresbu fixem.
Motivy přichází podle nálad, však nejoblíbenějšími jsou květiny, které jsou součástí většiny obrazů nebo jeho doplněním.
Zbytek motivů vychází také z návrhů na tetování, které léta navrhovala a nebo co jí přijde zajímavé, originální. Barvy kombinuje podle nálady, či období nebo prostě tak jak se to k sobě hodí. Hlavně aby to nebyla nuda.
V roce 2023 proběhla historicky první výstava, ke které se konečně dokopala až na mateřské dovolené.

Ukázky obrazů