Prázdný

Filtrovat rám

Pokročilé filtrování

Šířka profilu

Výška profilu

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Daniela BAŘTIPÁNOVÁ

Jmenuji se Daniela Bařtipánová

Mé malby vznikají ve vesnici pod Horou Říp - Krabčice.Co mám a nemám ráda..nemám ráda ,sychravé počasí a Vánoce na blátě mezi mé nej.... patří má rodina.Pak určitě Jaro a všechno co k tomu patří.

Miluji staré věci, hudbu, tanec, víno, mandle v čokoládě, dobré jídlo, divadlo, procházky, jízdu na kole, koloběžce, práci s energií a především ráda zkouším a poznávám nové věci jako např. kurz pravé mozkové hemisféry v roce 2016 -malba tužkou.

Poté jsem chtěla zkusit něco víc a šla jsem na kurz olejomalby, dále na malbu akrylem a malbu suchým štětcem. Jako samouk jsem si zkusila i malbu špachtlí, ubrouskem,a tak různě co mi proletí hlavou. Od té doby kreslím pravidelně. Najednou jsem objevila, že kreslení je pro mě způsob relaxace, uvolnění a také sebevyjádření. Je to pro mě jako meditace. Když kreslím, jsem plně soustředěná na moment přítomnostinosti, na svůj dech, na pohyb mé ruky a střet štětce,tužky,ubrousku,uhle co mám po ruce . Je to pro mě cesta do mého vnitřního světa, kde mohu být sama se sebou, vnímat své pocity a myšlenky a dát jim tvar a barvu na plátně. Nemám vyhraněny styl ani techniku, maluji co mě napadne ,baví,zaujme .

Naskytla se mi možnost přihlásit se do projektu Magický čtverec , kde jsem měla příležitost namalovat obrazy na plátno o velikosti 136x136 cm. Obrazy pak budou putovat pět let po celém světě s možností koupě..Měla jsem čest vystavovat v Galerie u zlatého Kohouta,Azyl Bar -Plzeň,Mezinárodní výstava Open Art Fest.

Mám v plánu výstavy realizovat i v KosteleDo každého obrazu ,který maluji či kreslím vkládám kus svého já ,své energie a velmi mě to pohlcuje jsem pak schopna malovat, kreslit od večera do rána..

 

Nové poznatky a zkušenosti vítám a nebráním se ničemu

Ukázky obrazů