Prázdný

Filtrovat rám

Pokročilé filtrování

Šířka profilu

Výška profilu

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Popis

Nabízíme program pro rámařství. Design a funkčnost programu vychází z našich 20letých zkušeností. Programování se laskavě ujal pan T.Hovorka. Program funguje pod Windows, je možné uložit ho na server nebo síť a přistupovat k němu online. Stejně dobře funguje i na samostatném počítači. Program má nízké hardwarové nároky a běží  i na starších počítačích.

Program umožňuje editaci všech myslitelných materiálů a příplatků, které se v rámování používají. Zakázka se váže k zákazníkovi a všechny zakázky od tohoto zákazníka jsou v počítači k němu přiřazeny. Tzn. že pokud vám zákazník řekne jméno, objeví se celá jeho historie rámování. Zároveň díky statusům vidíte, které zakázky si již vyzvedl a zaplatil, které má pouze ve výrobě a které má hotovy a připraveny k vydání.

Při zadávání zakázky hlídá, které položky jste zapomněli vyplnit a připomene Vám je.

Veškeré texty na výstupních dokladech jsou editovatelné.

Program po dokončení zakázky umí automaticky odeslat SMS s číslem zakázky a částkou k doplacení.Tato funkce je volitelná. Zakázky lze také archivovat a stornovat.

K dispozici je také evidence hotovostní kasy, která eviduje i platby kartou (interně). Za období , které si zvolíte vám zároveň vytiskne pokladní knihu.

Ke každé zakázce program vytiskne zakázkový list a pokud chcete i účtenku. Na zakázkovém listu jsou veškeré informace o zákazníkovi, zakázce i platbě.

Pro bližší informace o programu a ceně nás kontaktujte.

Rámařský software

Rozměry 0 x 0mm
Dostupnost Skladem
Katalogové číslo
Cena přířezu vč. DPH 0,00 Kč / ks